Logo MOPS

 

Dziękujemy, że Jesteście !

 

Doskonale wiemy jak ogromną rolę w życiu dzieci przebywających w pieczy zastępczej pełnią Rodzice Zastępczy i z jakimi trudami oraz przeszkodami zmagają się każdego dnia.

 Co roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu razem z Kołem Rodzin Zastępczych DOM w Przemyślu uroczyście obchodził  Dzień  Rodzicielstwa Zastępczego, jednak w związku z obecną sytuacja epidemiologiczną w 2020 roku nie będziemy mogli celebrować jak dotychczas tego ważnego Święta.

Pragniemy podziękować wszystkim Rodzinom Zastępczym za zaangażowanie i poświęcenie w niesieniu pomocy dzieciom, które czasowo straciły możliwość wychowania się we własnych domach.

Drodzy Państwo dzięki Waszej trosce, dzieci odzyskują poczucie bezpieczeństwa i stabilizację,  a także zaczynają marzyć i realizować swoje plany.

Dziękując raz jeszcze za włożony trud, życzymy Państwu wielu sił, cierpliwości i sukcesów w tym trudnym zadaniu, które z oddaniem realizujecie każdego dnia, a Waszym dzieciom samych radosnych chwil beztroskiego dzieciństwa.

 

Życzenia z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

 

Szanowni Państwo,

z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, pragniemy Państwu podziękować za zaangażowanie
i poświęcenie w niesieniu pomocy dzieciom, które czasowo straciły możliwość wychowania się we własnych domach.

Dzięki Waszej trosce, dzieci odzyskują poczucie bezpieczeństwa i stabilizację,  a także zaczynają marzyć i realizować swoje plany.

Dziękując raz jeszcze za włożony trud, życzymy Państwu wielu sił, cierpliwości
i sukcesów w tym trudnym zadaniu, które z oddaniem realizujecie każdego dnia,
a Waszym dzieciom samych radosnych chwil beztroskiego dzieciństwa.

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja wraz z pracownikami
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Przemyślu

 

 

 

Data modyfikacji: 10-10-2023 11:59

Na skróty